Zabawa karnawałowa klas młodszych

Zabawa karnawałowa klas młodszych – 17 stycznia 2020 r.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa klas młodszych, w tym roku pod hasłem „Zdrowo w karnawale”. Z tej okazji dzieci przyszły do szkoły nie tylko pięknie przebrane, ale też z zapasem pysznych, domowych kanapek i zdrowych przekąsek. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obejrzenia prezentacji dotyczącej tego, co należy jeść, aby dostarczać organizmowi produkty wartościowe i potrzebne. Następnie dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm” przedstawiły tańce, których nauczyły się na dodatkowych zajęciach, pokazując tym samym kolegom układy choreograficzne przydatne w czasie karnawałowych pląsów. Zuzia Jelska zagrała trzy krótkie utwory na gitarze. Wszyscy doskonale bawili się przy muzycznych hitach, do czego zachęcała zarówno skoczna muzyka, jak też wyjątkowy nastrój. Krótka przerwa na drugie śniadanie pozwoliła zregenerować siły i z jeszcze większym zapałem wrócić na balowa salę. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.