Szkolne obchody Dnia Ziemi

Szkolne obchody Dnia Ziemi – 24 kwietnia 2024 r.

Szkolne obchody Dnia Ziemi odbyły się 24.04.2024 r. na podsumowanie Tygodnia Ekologicznej Edukacji Globalnej pod hasłem “Czyste Środowisko- Zdrowy Człowiek”
Uczniowie klas 4-8 zaprezentowali swoje prace plastyczne, prezentacje multimedialne i stroje ekologiczne z surowców wtórnych. Po raz pierwszy stroje przygotowały również uczennice z klas I-III. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez Burmistrz Sokółki i Księgarnię AKUKU w Sokółce.
W konkursie plastycznym “Czyste Środowisko- Zdrowy Człowiek”
I miejsce Paulina Mojżyk kl VII a
Izabela Małoń kl IV a
II miejsce Karolina Januszkiewicz kl VII a
Adam Pawłowski kl IV a
III miejsce Sebastian Steckiewicz kl VI a
Wojciech Onoszko kl V b
Magdalena Radulska kl IV a
Najwyżej oceniono prezentację multimedialną Kajetana Stupaka z klasy IV b- wykorzystano ją do lekcji w klasach I- VIII z okazji Dnia Ziemi
W konkursie na strój ekologiczny z surowców wtórnych
I miejsce Magda Borowik z Kają Baranowską z klasy V a
II miejsce Ksawery Łapicz z Emilem Kościuk z klasy VII a
Magdalena Radulska z Izabelą Małoń z klasy IV a
III miejsce Oliwia Woronko z Amelią Januszkiewicz z klasy V a
Julia i Wiktoria Szydłowska z klasy IVb i V a
Nagrodę publiczności otrzymały Kinga Januszkiewicz z Gabrielą Rygasiewicz z klasy V b
Wyróżnienia otrzymały uczennice z klas I-III: Maria Stelmaszek, Izabela Żukiewicz i Lena Rećko
Magda Borowik z Kają Baranowską będą reprezentowały naszą szkołę w turnieju gminnym.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności w tworzeniu prac oraz odwagi i pomysłowości w ich prezentacji.