Na IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

Na IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym – 14 marca 2024 r.

Dnia 14 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas I-III o tytuł Super Matematyka. W matematycznych zmaganiach wzięło udział ponad 40 uczniów z gminnych szkół. Dzieci rozwiązywały zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Nasi uczniowie znakomicie sobie poradzili. I miejsce w kategorii klas III zajął Mateusz Małkowski z klasy 3a, 2 miejsce w kategorii klas II zajęli Krzysztof Supronik z klasy 2a oraz Bartosz Biziuk z klasy 2b. Wyróżnienieni zostali uczniowie: Julia Normantowicz klasa 3b oraz Aleksander Kiszło z klasy 1b. Dyplom i upominek za udział w konkursie dostala Aleksandra Natunewicz z klasy 1a. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni oraz ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Gratulujemy!