I ty możesz zostać laureatem

I ty możesz zostać laureatem – 24 kwietnia 2024 r.

W dn 24.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku, odbyła się miła uroczystość wręczenia zaświadczeń o zdobyciu tytułu laureata w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.
Zaświadczenia wręczała Podlaska Kurator Oświaty pani Agnieszka Krokos Janczyło. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Wojewoda Podlaski pan Jacek Brzozowski. Obydwoje gratulowali elicie uczniowskiej województwa podlaskiego zdobycia tych zaszczytnych tytułów, podkreślając, iż jest to przepustka do dowolnie wybranych szkół średnich.
Naszą szkołę na wyżej wspomnianej uroczystości reprezentował uczeń klasy 8a Mateusz Biziuk, który w dn. 14.02.2024 r. uzyskał tytuł laureata z języka angielskiego zdobywając 75 punktów na 80 możliwych do zdobycia. Mateuszowi gratulujemy i życzymy mu podobnych sukcesów w szkole średniej.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z przebiegu uroczystości.