Na III Gminnym Pokazie Talentów

Na III Gminnym Pokazie Talentów – 14 marca 2024 r.

Dnia 14 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbył się III Gminny Pokaz Talentów pod patronatem Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej. Licznie zgromadzonym młodym artystom towarzyszyły ich rodziny, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie zaprezentowali śpiew, taniec i grę na instrumentach. Wszyscy byli znakomicie przygotowani do swoich występów. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów, którzy zachwycili widownię swoim tańcem oraz grą na trąbce. Oto nasze talenty: Marcelina Bruzgo klasa 2b wystąpiła w solowym tańcu freestyle, hip hop połączony z tańcem towarzyskim. Wiktoria z klasy 4b i Amelia Kiejko z klasy 2b zatańczyły w duecie taniec mażoretkowy. Muzyczny duet Zuzanna Natunewicz z klasy 2b oraz Filip Ignatowicz z klasy 5b uraczyli nas piękna grą na trąbce. Wszystkim gratulujemy wspaniałych występów.