Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta”

Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta” – 17 grudnia 2020 r.

Dnia 17 grudnia 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wkrótce Święta”. Jest to przedsięwzięcie, które w naszej szkole wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości. W tym roku konkurs odbył się w nieco innej formule. Uczniowie klas I – VIII prace wykonywali w domu w czasie wolnym od nauczania zdalnego i dostarczali drogą elektroniczną. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, uczniowie podjęli się wykonania prac, udowodnili, że znane są im zwyczaje i tradycje świąteczne. Na stronie internetowej szkoły można oglądać wernisaż wykonanych prac. Zamieszczone prace oddają nastrój nadchodzących świąt, są jedyne w swoim rodzaju, pełne artystycznego wyrazu. Zachwycają pomysłowością i techniką wykonania. Konkurs sprzyja wymianie doświadczeń i umiejętności plastycznych uczniów. Godna uznania jest pomoc i wsparcie rodziców w artystycznych dążeniach dzieci.
Autorzy prac zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami. Gratulujemy!
Lista laureatów:
I MIEJSCE : Stanisława Primak, Adam Pawłowski – kl. Ia, Krystian Szomko – kl. IIa, Wojciech Onoszko – kl. IIb, Karolina Olechno, Gabriel Miron, Patryk Gliński , Julianna Puszko – kl. IIIb, Emilia Szomko kl. IVa, Karol Tomczak – kl. Va, Iga Krawiel, Aleksandra Jóźwik – kl.VIa, Natalia Białobłocka – kl. VIIa, Patrycja Pawłowska – kl. VIIb.
WYRÓŻNIENIA : Filip Jelski, Lena Staranowicz, Emil Lis, Magdalena Radulska – kl. Ia, Anastazja Skalska – kl. Ib, Magda Borowik – kl. IIa, Dorota Rygasiewicz, Krystian Korzon – IIb, Kinga Januszkiewicz, Marcin Koman, Gabriela Rygasiewicz, Zofia Kozłowska – kl. IIIb, Paulina Mojżyk, Zuzanna Jelska, Amelka Normantowicz, Karolina Radulska – IVa, Szymon Maliszewski – kl. Va.

Prace uczniów: https://photos.app.goo.gl/7cmdfw2NdXgLuUpt6