Indywidualne biegi przełajowe

Indywidualne biegi przełajowe 22 kwietnia 2023 r.

22 kwietnia w Supraślu – uroczysko Glinki – odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego SZS w biegach przełajowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans od 600 do 1500 metrów. Dzieci i młodzież z 53 szkół rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców na bardzo dobrze przygotowanych i oznakowanych trasach. W zawodach uczestniczyło 15 najlepszych zawodników i zawodniczek z każdego biegu półfinałowego. Naszą szkołę dumnie reprezentowali: Krystian Korzon, Sebastian Steckiewicz, Ksawery Łapicz, Kamil Matukiewicz i Jakub Fiedorowicz. Przy tak dużej konkurencji i bardzo wymagających trasach nasi uczniowie dali z siebie wszystko i ostatecznie uplasowali się w okolicach połowy stawki, co jest bardzo dużym sukcesem.