Zabawa karnawałowa klas I-III

Zabawa karnawałowa klas I-III – 19 stycznia 2024 r.

19 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów klas I – III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Niektóre tańce prowadziły dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm” i starsze koleżanki z kl 4a. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek, przygotowany w salach według pomysłów i inwencji dzieci. Miłą niespodziankę przygotowali dzieciom członkowie Szkolnego Koła PCK. Towarzyszyli dzieciom podczas zabawy i częstowali słodkościami. To był miły i bardzo udany dzień.