Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych

Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych – 20 kwietnia 2024 r.

20 kwietnia na trasach leśnych Pietrasze w Białymstoku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego SZS w biegach przełajowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans od 600 do 1500 metrów. Dzieci i młodzież z 63 szkół rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców na ciężkich, pagórkowatych i piaszczystych trasach. W zawodach uczestniczyło po 60 najlepszych zawodników w województwie w każdej kategorii, którzy uzyskali awans w poprzednich etapach zawodów. Naszą szkołę dumnie reprezentowali: Aleksandra Rećko, Karol Tomczak i Kamil Matukiewicz. Przy tak dużej konkurencji i bardzo wymagających trasach nasi uczniowie dali z siebie wszystko i ostatecznie uplasowali się w okolicach 20 miejsca, co jest bardzo dużym sukcesem.

20 kwietnia na trasach leśnych Pietrasze w Białymstoku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego SZS w biegach przełajowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans od 600 do 1500 metrów. Dzieci i młodzież z 63 szkół rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców na ciężkich, pagórkowatych i piaszczystych trasach. W zawodach uczestniczyło po 60 najlepszych zawodników w województwie w każdej kategorii, którzy uzyskali awans w poprzednich etapach zawodów. Naszą szkołę dumnie reprezentowali: Aleksandra Rećko, Karol Tomczak i Kamil Matukiewicz. Przy tak dużej konkurencji i bardzo wymagających trasach nasi uczniowie dali z siebie wszystko i ostatecznie uplasowali się w okolicach 20 miejsca, co jest bardzo dużym sukcesem.