XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Trzecioklasistów „Junior Champion”- 29 lutego 2024 r.

W dn. 29.02.2024 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Trzecioklasistów „Junior Champion”. W konkursie wzięło udział 29 uczniów i uczennic z 7 szkół gminy Sokółka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 3a i 3b
Aurelia Babynko
Aniela Pruszyńska
Lena Gasperczyk
Karolina Szomko
Julia Normantowicz
Konkurs został przeprowadzony w formie pisemnej i polegał na rozwiązaniu 15 zadań w losowo dobranych 4 osobowych grupach składających się z uczniów różnych szkół. Grupa, która w czasie 30 minut uzyskała największą liczbę punktów zdobywała tytuł „Junior Champions”. Nasze dziewczęta spisały się doskonale tracąc do zwycięzcow zaledwie kilka punktów. Nad prawidlowym przebiegiem konkursu czuwała komisja składająca się z nauczycieli języka angielskiego. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki rzeczowe.