Powiatowy Bieg Niepodległości

Powiatowy Bieg Niepodległości – 9 listopada 2023r.

9 listopada 2023 roku z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowany został w Sokółce Powiatowy Bieg Niepodległości pod hasłem „1918 metrów wolności”. Zawodnicy biegu rywalizowali w trzech kategoriach: uczniów szkół podstawowych (dystans 1200 m), szkół ponadpodstawowych (dystans 1918 m) oraz kategoria Open (2 x 1918 m). W biegu uczestniczyli również uczniowie i uczennice naszej szkoły. Krystian Korzon, Gabryś Kościuk, Sebastian Steckiewicz, Gabryś Miron, Kajtek Lubecki, Amelia Normantowicz, Zuzanna Jelska, Iga Małoń, Ksawery Łapicz i Karol Tomczak dumnie reprezentowali SP3. Krystian Korzon stanął na najwyższym stopniu podium, zaś Karol Tomczak zajął trzecie miejsce. Zwycięzcy odebrali puchary, natomiast wszyscy uczestnicy zostali udekorowani symbolicznymi medalami. Gratulujemy