Na pomoc Fundacji Pomocy Zwierzętom „Kudłata Polana”

Na pomoc Fundacji Pomocy Zwierzętom „Kudłata Polana” – 7 lutego 2024 r.

Z okazji Dnia kota Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń” zorganizowało w naszej szkole kiermasz ciast. Tym razem dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczyliśmy na pomoc Fundacji Pomocy Zwierzętom „Kudłata Polana”. Pod jej opieką znajduje się prawie 60 kotów i 7 psów. Dzięki przepysznym ciastom, ciasteczkom, rurkom, pączkom, babeczkom przygotowanym przez naszych wspaniałych uczniów i ich rodziców, mogliśmy pomóc fundacji w opłaceniu bardzo wysokiej faktury za leczenie kotów. Bardzo dziękujemy za Wasze ogromne serduszka i za każdą wydaną złotówkę. Jak zawsze mogliśmy na Was liczyć!
Jeśli ktoś jeszcze chciałby wspomóc fundację może wpłacić datek na zbiórkę: https://pomagam.pl/e4p3br