Indywidualne biegi przełajowe (półfinał wojewódzki)

Indywidualne biegi przełajowe – Mistrzostwa grupy Północnej (półfinał wojewódzki)– 6 kwietnia 2024 r.
Na leśnych trasach biegowych w Augustowie, przy ładnej, słonecznej pogodzie odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Możliwość startu w w/w zawodach mieli możliwość uczniowie, którzy awansowali w eliminacjach powiatowych. Z naszej szkoły byli to następujący uczniowie:
Aleksandra Rećko, Martyna Szymczuk, Kinga Walentowicz, Krystian Horczak, Gabriel Kiszkiel, Antoni Rećko, Kaja Baranowska, Krystian Korzon, Kamil Piskurewicz, Filip Sawicki, Sebastian Steckiewicz, Karol Tomczak i Kamil Matukiewicz.
W zawodach uczestniczyły dzieci z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, suwalskiego. Piętnastu najlepszych z każdego biegu uzyskało awans do finału wojewódzkiego.
Z naszej szkoły awans uzyskali: Ola Rećko, Karol Tomczak i Kamil Matukiewicz.
Gratulujemy!