Mikołajkowa Olimpijka Sportowa

Mikołajkowa Olimpijka Sportowa – 6 grudnia 2022 r.

Dziś po raz czternasty uczniowie naszej szkoły wystartowali w Mikołajkowej Olimpijce Sportowej. W zawodach uczestniczyły drużyny z trzech sokólskich szkół: SP nr 1, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 oraz SP nr 3. Drużyny klas I- III naszej szkoły spisały się znakomicie. Zawodnicy klas pierwszych zajęli I miejsce, klasa druga zdobyła II miejsce, zaś klasa trzecia uplasowała się na III miejscu. Gratulujemy zawodnikom! Wszyscy uczestnicy Olimpijki otrzymali medale i słodkie upominki ufundowane przez Burmistrza Sokółki Ewę Kulikowską. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczył Burmistrz Adam Kowalczuk.
Uczniów do zawodów przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej wspomagane przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Andrzeja Ignatowicza i p. Radosława Kacunela.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Mikołajkowa Olimpijka Sportowa