Szkolny Zespół taneczny Rytm na Dniach Sokółki

Zespół taneczny Rytm na Dniach Sokółki – 14 czerwca 2915 r.

Dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm” reprezentowały naszą szkołę w czasie obchodów Dni Sokółki. Młode tancerki przygotowały dwa tańce: „Waka, waka” oraz „Boom, boom”. Rytmiczna muzyka, barwne stroje, ciekawa choreografia oraz osobisty urok dziewczynek sprawiły, że pokaz ogromnie się wszystkim spodobał. Niestety, zawiodła pogoda – akurat w momencie występu rozpadał się rzęsisty deszcz, zmuszając część widowni do ucieczki. Na szczęście z zadaszonych trybun dotarły na scenę nie tylko gromkie brawa, ale i okrzyki zachwytu. Grupę do występu przygotowały panie Barbara Chancewicz i Dorota Kamińska.

W tym dniu odbyły się również Mistrzostwa Sokółki w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza, w których zmagało się 12 sportowców. Wzięli w nich udział nasi uczniowie – Paweł Gawrysiak i Omar Szczęsnowicz.