Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa – 14 stycznia 2017 r.

Karnawał to czas radości i rozrywki, więc  zarówno dzieci, jak i dorośli czekają na okazję, aby się rozweselić. Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę, 14 stycznia. W tym dniu uczniowie z klas początkowych, wraz z wychowawczyniami i rodzicami, spotkali się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, zamienionej tymczasowo na salę balową.  Wśród radosnych i rozbieganych dzieci  można było zobaczyć dobre wróżki, urzekające księżniczki, piratki, barwne motylki i czarodziejki. Nie zabrakło też odważnych batmanów, spidermanów, dzielnych rycerzy, kowbojów, a nawet piłkarzy. Zabawę prowadzili harcerze, którzy zadbali o to, żeby dzieci się nie nudziły i przygotowali ciekawe zadania do wykonania. Nieodłącznym elementem takiej uroczystości są tańce, a w przerwach między pląsami można było posilić się przy szwedzkich stołach i troszkę odpocząć. Ważnym momentem był wybór królowej i króla balu, którymi zostali Kacper i Natalka. Na koniec wszyscy uczestnicy choinki zrobili pamiątkowe zdjęcia.