Wyróżnienie w konkursie Zawodowi Odkrywcy

Wyróżnienie w konkursie zawodowi odkrywcy – 7 marca 2014 r.

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Białymstoku zorganizowało konkurs „Zawodowi odkrywcy”, przeznaczony dla uczniów kończących szkołę podstawową w województwie podlaskim. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dotyczącej zawodu już istniejącego na rynku pracy lub takiego, jakiego jeszcze nie ma. Chodziło o to, by pobudzić młodych ludzi do myślenia na temat świata pracy i rozwinąć twórcze podejście do planowania edukacyjno- zawodowej przyszłości. Miło nam zakomunikować, że uczennica klasy VI naszej szkoły, Julia Borowska, otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Jury nagrodziło jej pomysłowość, mądre planowanie zawodowej kariery oraz dojrzałość, z jaką wyjaśniała, dlaczego strażnik graniczny jest zawodem przyszłości. Julkę do turniejowych zmagań przygotowała nauczycielka języka polskiego, pani Dorota Koprowska.

julka julka

julka