Warsztaty plastyczne z biblioteką

Spotkanie z bibliotekarką z Filii Bibliotecznej nr 1 w Sokółce – 19 grudnia 2023 r.

Dziś 19 grudnia 2023 roku w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne. Z wielką radością dzieci powitały Panią Irminę, bibliotekarkę z zaprzyjaźnionej pobliskiej biblioteki. Przedświąteczny czas to okres w którym stajemy się bardziej kreatywni i chętni do tworzenia ozdób choinkowych. Wspólnie wykonaliśmy przepiękne papierowe aniołki, które z pewnością będą miłym akcentem w domach uczniów w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Dzieci zawsze z chęcią ozdabiają drzewka bożonarodzeniowe własnoręcznie przygotowanymi ozdobami.
Dziękujemy wszystkim biorącym udział w warsztatach za zaangażowanie i chęć współpracy. Pani Irminie dziękujemy za przybycie oraz przeprowadzenie ciekawych zajęć.