Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem „Wiem, co czytam”

Rozstrzygniecie Szkolnego Konkursu Czytania ze Zrozumieniem – 15 czerwca 2022 r.

Na początku czerwca w klasach I-III odbył się Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem „Wiem, co czytam”. W tym roku organizatorzy konkursu przygotowali do analizy fragmenty literatury dla dzieci, z podziałem na poszczególne kategorie wiekowe. Mimo, że pytania testowe były dość trudne, to uczniowie poradzili sobie z nimi bardzo dobrze. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
Klasy pierwsze
I miejsca: Lena Gasperczyk Ia
II miejsca: Eryk Leosz Ia, Zofia Mróz Ia,
III miejsca: Marta Aurelia Babynko Ia, Mateusz Małkowski Ia
Wyróżnienia: Piotr Adam Jóźwik Ia, Aniela Pruszyńska Ia
Klasy drugie
I miejsca: Miłosz Woronowicz IIb, Martyna Szymczuk IIb, Emil Lis IIa, Maja Kozłowska IIa
II miejsca: Wiktoria Kiejko IIb, Lena Staranowicz IIb
III miejsca: Adam Pawłowski IIa, Magdalena Radulska IIa
Wyróżnienia: Aleksandra Rećko IIa, Izabela Małoń IIa, Stanisława Primak IIa, Iga Gardziejczyk IIb, Wiktoria Szydłowska IIb
Klasy trzecie
I miejsca: Magda Borowik IIIa, Amelia Januszkiewicz IIIa
II miejsca: Julia Normantowicz IIIa, Dorota Rygasiewicz IIIb, Filip Ignatowicz IIIb
III miejsca: Aleksandra Bałakier IIIa, Oliwia Woronko IIIa, Milena Piotrowska IIIa
Wyróżnienia: Julia Szydłowska IIIa, Kacper Kozłowski IIIb, Filip Kozłowski IIIb
Zwycięzcy otrzymali w nagrodę pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz gadżety.