Spotkanie autorskie z Panią Martą Wojewódzką – Szoda

Spotkanie autorskie z Panią Martą Wojewódzką – Szoda – 30 maja 2022 r.

30 maja2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z p. Martą Wojewódzką – Szoda. Spotkanie połączone było z prezentacją książki ,,Z teczki małej biblioteczki”, do której ilustracje wykonała m.in. uczennica klasy 3a Magda Borowik. Pani Marta czytała wiersze wybrane przez dzieci, odpowiadała na pytania. Dowiedzieliśmy się, że inspiracją do napisania wierszy były nietypowe święta z kalendarza m.in. Dzień Kropki, Dzień Dentysty, Dzień Postaci z Bajek i inne. Wiemy też, że przygodę z pisaniem autorka rozpoczęła w dzieciństwie, a pierwszym wierszem były rymowane życzenia na Dzień Mamy.
Dziękujemy za miłe spotkanie i książeczki podarowane do szkolnej biblioteki.