Rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Wkrótce Święta”

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Wkrótce Święta” – 21 grudnia 2023 r.

Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta” w naszej szkole wpisał się do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. W tym roku w konkursie wzięło udział 62 uczniów z kl. I – VIII. Młodzi artyści udowodnili, że znane są im tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia. W swoich pracach zaprezentowali niezwykle ciekawe i twórcze pomysły, zastosowali różnorodne techniki plastyczne. Organizatorka i autorka konkursu p. Jolanta Paruk podkreśliła, że konkurs sprzyja integracji środowiska szkolnego oraz wymianie doświadczeń i umiejętności plastycznych. Ogromna jest tu zasługa rodziców, którzy niejednokrotnie wspierają dzieci w artystycznych dążeniach.
Galę wręczenia nagród uświetnił występ instrumentalny ucznia kl. III b Antka Klima, który na trąbce pięknie zagrał kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Swoim występem wprowadził miły, świąteczny nastrój oraz zachwycił widzów.
Pani Jolanta Paruk podziękowała współorganizatorom uroczystości oraz sponsorom za wsparcie finansowe i materialne. Nasi sponsorzy to: SERVIRE Adam Kozłowski, Top Market, Bank Spółdzielczy, Biuro Serwis, Sp. z o.o. „Jaskółka”, Księgarnia „A kuku”.
Komisja konkursowa w składzie p. dyrektor Anna Andrzejewska, p. Agnieszka Czaplejewicz – Śpiewak i p. Jolanta Paruk oceniała prace w dwóch kategoriach kl. I – III i kl. IV – VIII. Laureatów konkursu oraz wszystkich uczestników uhonorowano dyplomami, nagrodami oraz słodkimi upominkami. Gratulujemy!
I MIEJSCE: Patryk Jóźwik kl. I a, Patryk Borowski kl. II a, Lena Rećko kl. II b, Amelia Kiejko kl. II b, Piotr Jóźwik kl. III a, Julia Normantowicz kl. III b, Antoni Klim kl. III b, Magdalena Radulska kl. IV a, Wiktoria Kiejko kl. IV b, Magda Borowik kl. V a, Karolina Januszkiewicz kl. VII a, Paulina Mojżyk kl. VII a.
II MIEJSCE: Maria Stelmaszek kl. I a, Aleksander Kiszło kl. I b, Dawid Apanowicz kl. II a, Jakub Makuła kl. II b, Marcelina Bruzgo kl. II b, Lena Gasperczyk kl. III a, Izabela Małoń kl. IV a, Lena Staranowicz kl. IV a, Kajetan Stupak kl. IV b, Julia Normantowicz kl. V a, Oliwia Bagan kl. V b.
III MIEJSCE: Aleksandra Natunewicz kl. I a, Lena Glebowicz kl. I a, Natalia Jurczenia kl. I a, Julia Dzienis kl. I b, Róża Rećko kl. I b, Gabriel Baranowski kl. II b, Marta Aurelia Babynko kl. III a, Krystian Horczakkl IV a, Julia Lewoniewska kl. IV b.
WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Lingo kl. I a, Zuzanna Witulska kl. I a, Maja Maliszwewska kl. I a, Ada Gardziejczyk kl. I b, Damian Borowik kl. II a, Zuzanna Natunewicz kl. II b, Fabian Borys kl. II b, Marcelina Fiedorowicz kl. II b, Jakub Lewoniewski kl. II b, Zofia Mróz kl. III a, Karolina Szomko kl. III b, Kinga Walentynowicz kl. IV a, Iga Gardziejczyk kl. IV b, Aleksandra Normantowicz kl. V a, Amelia Januszkiewicz kl V a, Gabriel Korecki kl. V b, Julia Supronikkl VI a, Iga Małońkl VII a.
Wszystkim gratulujemy!