Półfinał wojewódzki w pływaniu

Półfinał wojewódzki w pływaniu – 8 marca 2020r.
8 marca 2020 r. na obiektach krytej pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej – Półfinał Wojewódzki w pływaniu szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie z powiatów: augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego.
Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Korzon z kl. V i Iga Kuklicz z kl. VII – obie płynęły na dystansie 50m stylem klasycznym.
Dziewczyny bardzo dobrze się zaprezentowały i uzyskały świetne wyniki. Iga Kuklicz w pięknym stylu pokonała konkurencję i wygrała zawdy osiągając znakomity czas. Aleksandra Korzon zajęła 3 miejsce. To wielki sukces przy tak dużej liczbie uczniów startujących w zawodach. Dziewczyny uzyskały awans do finału wojewódzkiego – najwyższego szczebla w rywalizacji szkolnej.