Piknik ph. „Wiosna tuż, tuż odwiedź nas już”

Piknik ph. „Wiosna tuż, tuż odwiedź nas już” – 16 marca 2024 r.

16 marca 2024 r. nasi uczniowie-wolontariusze wzięli udział w wiosennym pikniku w schronisku dla zwierząt ph. „Wiosna tuż, tuż odwiedź nas już”. W organizację tego wydarzenia włączyły się lokalne Fundacje Pomocy Zwierzętom Vita Canis i Kudłata Polana, Pani Burmistrz Ewa Kulikowska, OSiR, Koła Gospodyń Wiejskich (z Rozedranki, Szyszek, Planteczki, Polanek) oraz wolontariusze z SP w Kamionce Starej wraz z p. Joanną Gejdel. Opiekunowie SKW naszej szkoły Małgorzata Chociej i Monika Klim składają szczególnie podziękowania rodzicom naszych uczniów, którzy zawsze wspierają nas w działaniach i wychowali tak cudownych młodych ludzi. Dzięki zaangażowaniu wszystkich ten dzień był naprawdę udany. Psy wychodziły nawet kilka razy na spacery, bo tak wielu było chętnych do wyprowadzenia.