Klasa III a – gimnazjum 2013/2014

Ola Kozaczyńska i Paweł Gliński odebrali zaświadczenia o zdobyciu tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym!

Osiągnięcia i sukcesy uczniów klasy III a

Paweł Gliński, Bartłomiej Klim, Aleksandra Kozaczyńska, Natalia Lisowska, Anna Łowczecka, Małgorzata Prymak i Gabriela Puciłowska wzięli udział w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym z matematyki, języka polskiego, fizyki, chemii, języka rosyjskiego.

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki
Aleksandra Kozaczyńska
Paweł Gliński
Ola jest również laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii i finalistką konkursu z języka polskiego z ubiegłego roku

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka rosyjskiego
Anna Łowczecka

Klaudia Pawełko została Mistrzynią Polski w boksie oraz brała udział w Mistrzostwach Świata w Bułgarii.

Klaudia Pawełko i Małgorzata Prymak awansowały do drużynowych finałów wojewódzkich w piłce ręcznej.

Klasa uczestniczyła w dniach otwartych w sokólskich szkołach ponadgimnazjalnych.