Jesteśmy w finale Gimnazjady w piłce nożnej

Od eliminacji do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w Piłce Nożnej – 27 września 2016 r. do Mistrzostwa Grupy Północnej w piłce nożnej – 26 października 2016 r. 

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w Piłce Nożnej – 27 września 2016 r.
27 września reprezentacja naszej szkoły:
1. Sebasian Krempa
2. Kamil Maksimczyk
3. Hubert Hołubowicz
4. Michał Kucharewicz
5. Bartłomiej Matuk
6. Kamil Kirpsza
7. Krystian Laszuk
8. Daniel Maksimczyk
9. Sebastian Buczyński
10. Jakub Rećko
11. Jakub Uściłko
brała udział w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w Piłce Nożnej. Turniej odbył się na boisku Orlik przy ZSO w Sokółce. Po bardzo zaciętych meczach nasza drużyna zajęła II miejsce – uzyskując awans do kolejnego etapu – finału Mistrzostw Powiatu.

Finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej – 5 października 2016 r.
Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w piłce nożnej chłopców odbyły się 5 października w Suchowoli. Wielkie emocje i mnóstwo bramek, na to mogli liczyć wszyscy, którzy oglądali rozgrywane mecze. Nasza drużyna wywalczyła 2 miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego.

Mistrzostwa Grupy Północnej w piłce nożnej – 26 października 2016 r. 
W Mistrzostwach Grupy Północnej w piłce nożnej biorą udział drużyny, które zajęły 1 lub 2 miejsce podczas rozgrywanych wcześniej mistrzostw powiatów: augustowskiego, sokólskiego, sejneńskiego, suwalskiego oraz miasta Suwałki. Naszym zawodnikom należą się słowa uznania za wielkie serce do walki, bardzo wysoki poziom sportowy i ofensywną grę jaką zaprezentowali. Po raz kolejny nasi młodzi piłkarze dzięki bardzo widowiskowej i pomysłowej grze na 10 najlepszych drużyn z całego regionu zajęli ostatecznie bardzo wysokie drugie miejsce. Wynik ten daje awans do finału wojewódzkiego Gimnazjady w Piłce Nożnej Chłopców – 8 najlepszych zespołów z całego województwa podlaskiego.