IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE – 9 kwietnia 2014 r.

Dnia 9 kwietnia w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE. Do konkursu zaproszone zostały wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy. Udział w nim wzięło 56 uczestników prezentujących piosenki w języku angielskim. Repertuar był bardzo zróżnicowany począwszy od piosenek podręcznikowych poprzez klasykę muzyki rozrywkowej z lat 60 a skończywszy na popularnych przebojach pop z najnowszych list przebojów. Uczniowie wystąpili w 2 kategoriach: soliści i duety w dwóch różnych grupach wiekowych: klasy I – III i klasy IV-VI szkoły podstawowej.
Wyniki konkursu:
Klasy I – III
Soliści:
I miejsce Julia Dębko SP 3
II miejsce Weronika Bergiel SP 2
III miejsce Aleksandra Matyszczyk SP 1
Duety:
I miejsce – nie przyznano
II miejsce Zuzanna Białous i Dominika Kieda SP w Starej Rozedrance
II miejsce Natalia Majtas i Weronika Reszuta SP 1
III miejsce Ewa Górska i Weronika Lisowska SP 2
Klasy IV – VI
Soliści:
I miejsce Julia Borowska SP 3
II miejsce Agata Tur SP 3
III miejsce Magdalena Makara SP 1
III miejsce Mateusz Zalewski SP 3
Duety:
I miejsce – Zuzanna Jaroszewicz i Izabela Daszuta SP 2
II miejsce Julia Borowska i Mateusz Zalewski SP 3
III miejsce Aleksandra Krawel i Magdalena Makara SP 1

Utwory prezentowanie podczas konkursu oceniane były przez jury w składzie p. Ewa Dębko SP 3, p. Ewa Głażewska Gimnazjum nr 1 oraz p. Marta Iłenda ZSI. Wszyscy zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy dyplomy oraz drobne upominki rzeczowe. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez sponsorów:
Jerzy Awdziej TRANS DECOR
Izabela Parchanowicz INSPIRACJA
Tadeusz Borkowski i spółka LECZNICA ZWIERZĄT NR 1
Wydawnictwo Macmillan
Wydawnictwo Oxford
Księgarnia Bookland
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nauczyciele języka angielskiego ZSO
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu oraz paniom z jury. Szczególne podziękowanie kierujemy również do p. Zbigniewa Dębko za pomoc techniczną przy nagłośnieniu.