Indywidualne biegi przełajowe

Indywidualne biegi przełajowe 30 września 2015 r.
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych to cykliczna impreza sportowa, w której udział biorą dzieci i młodzież ze szkół w powiecie sokólskim. Uczestnicy rywalizowali o zwycięstwo i zdobycie Pucharu Starosty Sokólskiego w klasyfikacji drużynowej, a zawodnicy o medale i nagrody. Były to również eliminacje do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 października w Augustowie. W zawodach uczestniczyło ponad 700 młodych sportowców.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Szkoła Podstawowa:
1. Karol Dzienisowicz kl IV
2. Brajan Ignatowicz kl IV
3. Aleksandra Kurza kl IV
4. Bartosz Maliszewski kl IV
5. Dominika Konik kl V
6. Julia Repucha kl V
7. Natalia Makuła kl V
8. Dariusz Krokos kl V – awans
9. Agnieszka Ancypo kl VI – awans
10. Jakub Uściłko kl VI – awans

Gimnazjum:
1. Kamila Borys kl I – awans
2. Szymon Krokos kl I – awans
3. Andrzej Rochalski kl I
4. Jakub Trochim kl I
5. Łukasz Waleszczyk kl I
6. Jakub Rećko kl I
7. Julia Borowska kl II
8. Jessica Matuk kl III
9. Barbara Pyłko kl III
10. Monika Trzasko kl III
11. Dawid Kucharewicz kl III
12. Jakub Sawicki kl III – awans
13. Jakub Chłus kl III
14. Piotr Witulski kl III
15. Michał Gojko kl III
Do kolejnego etapu (półfinał wojewódzki) awansowało 15 najszybszych uczennic i uczniów w każdej kategorii wiekowej. Naszą szkołę w półfinale wojewódzkim w Augustowie reprezentować będą 2 uczennice i 4 uczniów.