Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej – 14 października 2020 r. 

14 października tradycyjnie jest doskonałą okazją, aby podziękować nauczycielom za ich trud włożony w kształcenie, edukowanie i wychowanie młodych ludzi. Tegoroczny Dzień Nauczyciela, z uwagi na sytuację epidemiczną, był obchodzony w naszej szkole w reżimie sanitarnym: bez zaproszonych gości, wspólnej akademii i spotkania przy słodkim poczęstunku. Nie przeszkodziło to jednak w pełni cieszyć się tym radosnym świętem. Część artystyczna, przygotowana przez panią Iwonę Słoma wraz z uczniami należącymi do szkolnego chóru, została nagrana i udostępniona w wersji online. Pani dyrektor indywidualnie wręczała dyplomy wyróżnionym za pracę nauczycielom. Nagrody dyrektora otrzymali: Borowska Barbara, Chłus Joanna, Daszuta Katarzyna, Dąbrowska Jolanta, Ejsmont Beata, Ewa Harasimowicz, Jóźwik Marta, Kowalczuk Zofia, Steckiewicz Jolanta, Szczesiul Danuta, Zalewska Dorota. Samorząd Uczniowski przygotował symboliczne upominki, życzenia oraz tort. Nauczyciele otrzymali słodkości od wychowanków.