Duży sukces Agnieszki Ancypo!

Agnieszka Ancypo mistrzynią województwa w pływaniu – 11 marca 2015 r.

11 marca 2015 roku na Pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie przeprowadzony został FINAŁ IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU. W finale prawo startu miało po 12 najlepszych dziewcząt i chłopców w czterech stylach pływackich oraz po 12 sztafet wyłonionych podczas czterech półfinałów wojewódzkich.
Agnieszka Ancypo uczennica naszej szkoły zdominowała rywalizację w stylu dowolnym dziewcząt na dystansie 50m, zdobywając 1 miejsce i tytuł Mistrzyni Województwa Podlaskiego. Od dawna żadna uczennica naszej szkoły nie miała tak wysokiej lokaty.

Bardzo dobry występ zanotowała również Gabriela Poczobutt Odlanicka, która uzyskała wysokie 7 miejsce w województwie na 50 m stylem klasycznym.