Bezpieczni na wsi

Bezpieczni na wsi – kwiecień 2024 r.

Uczniowie naszej szkoły, tak jak co roku, wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym prze KRUS (Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego).
Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z obszarów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstw oraz ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.
Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach: wojewódzkim i centralnym. Z pośród licznych prac wykonanych przez uczniów najciekawsze zostały przekazane do Oddziału KRUS w Sokółce. Autorami tych prac są: Róża Rećko kl. I b. Ewelina Szydłowska kl. I b, Lingo Aleksandra kl. I a, Izabela Małoń kl. IV a, Magdalena Radulska kl. IV a, Kinga Walentowicz kl. IV a, Stanisław Szydłowski kl. V a.
Powodzenia!
Za organizację konkursu w szkole odpowiedzialna jest p. Jolanta Paruk.