Agnieszka Ancypo mistrzynią województwa w pływaniu!

Agnieszka Ancypo została mistrzynią województwa w pływaniu! – 9 marca 2016 r.

09.03.16 w Augustowie odbył się finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Pływaniu. W finale prawo startu miało po 12 najlepszych dziewcząt i chłopców w czterech stylach pływackich oraz 12 sztafet wyłonionych podczas czterech półfinałów wojewódzkich. Wspaniale zaprezentowała się Agnieszka Ancypo. Uczennica naszej szkoły zdominowała rywalizację w stylu dowolnym dziewcząt na dystansie 50m, zdobywając 1 miejsce i tytuł Mistrzyni Województwa Podlaskiego. Agnieszka obroniła więc tytuł mistrzyni województwa uzyskany w ubiegłym roku.
Bardzo dobry występ zanotowała również sztafeta dziewcząt. Uczennice: Agnieszka Ancypo, Julia Miejłuk, Natalia Szumiło, Iga Kuklicz, Iga Miron i Wiktoria Żygieło po zaciętej walce zajęły 11 miejsce w województwie.