Z biblioteką w świąteczne klimaty

Z biblioteką w świąteczne klimaty – 3 grudnia 2019 r.

Już od 3 grudnia bibliotekarki z Filii nr 1 zapragnęły wprowadzić dzieci ze Świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sokółce we wspaniałe świąteczne klimaty.
Marta Wojewódzka-Szoda przeczytała dzieciom napisany przez nią specjalnie na tę okazję mikołajkowy wiersz z nietypową prośbą do naszego kochanego Świętego Mikołaja. Jaką? Dzieci ze świetlicy już wiedzą!
Do świetlicy zawitał także zestaw świątecznych książek oraz niezwykły prezent pod choinkę – szablony bożonarodzeniowych ozdób oraz …. całe mnóstwo kolorowych wyklejanek dla upiększenia wyciętych mikołajków, choinek i innych elementów. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Wszyscy chętnie pozowaliśmy w świątecznej ramce do pamiątkowych zdjęć. Nauczyciele świetlicy dziękują za ciekawe zajęcia oraz owocną współpracę, na której dalszy ciąg niecierpliwie czekamy w nowym, już 2020 roku.