Walentynki – 14, 15 lutego 2019 r.

Jak co roku w naszej szkole z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zajął się tradycyjną pocztą walentynkową, która zawsze dostarcza uczniom wielu miłych wrażeń. Ponadto w dniu 15.02.2019 r. również w ramach Walentynek odbył się coroczny już VI teleturniej 'What song is it’ przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego. Konkurs wzorowany na popularnym programie muzycznym „Jaka to melodia?” W tym roku w teleturnieju wzięli udział uczniowie klas VI, VII, VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół klasy III a gimnazjum w składzie: Agnieszka Ancypo, Zuzanna Woronowicz i Patrycja Szyszko. II miejsce zajął zespół klasy VIII a w składzie: Julia Sadowska, Oliwia Fiłoń i Maciej Trzasko a miejsce III zespół klasy VII a w składzie: Julia Dębko, Wiktoria Lisowska i Brajan Ignatowicz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i świetną zabawę.