Missing image

Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego

Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego 23 października 2018r.

23 października 2017 r. w SOSW w Sokółce zostało zorganizowane spotkanie integracyjne z okazji Dnia Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego. Uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w tym spotkaniu. Strażacy zaprezentowali sprzęt znajdujący się na wyposażeniu wozów bojowych, zapoznali też dzieci i młodzież ze specyfiką swojej pracy. Przeprowadzili również pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, Młodzież ćwiczyła na fantomach, pod czujnym okiem strażaków, prawidłowe udzielanie pierwszej pomocy. Zdobytą wiedzę drużyny wykorzystały podczas rywalizacji w czasie konkursu wiedzy na temat bezpieczeństwa ppoż.
Uczniowie oraz opiekun p. Anna Tokarzewska otrzymali dyplomy i drobne upominki. Do szkoły wrócili z apteczką pierwszej pomocy.