II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych KWoKA – 21 maja 2014 r.

Organizatorzy: pan Sławomir Rochalski, Marta Jóźwik i Katarzyna Chociej, do konkursowych zmagań zaprosili uczniów sokólskich gimnazjów. Młodzież podzielona na dziewięć trzyosobowych zespołów startowała w trzech rundach, składających się z zestawu pięciu kolejek pytań. Wszystkie dotyczyły wiedzy na temat historii, geografii, polityki, kultury i tradycji krajów anglojęzycznych. Po każdej rundzie odpadały trzy zespoły, nagradzane za swój wysiłek dyplomami. Decydująca była ostatnia runda, która wyłoniła finałową trójkę.

Ostatecznie drużyna w składzie: Ewa Kowalczuk, Jacek Kowalczuk, Aleksandra Parchanowicz zajęła II miejsce.

!