Stypendia naukowe Burmistrza Sokółki

Stypendia naukowe Burmistrza Sokółki – 20 czerwca 2024 r.

W dniu 20 czerwca, w naszej szkole, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Sokółki za wysokie wyniki w nauce. Zebranych powitała Dyrektor placówki Katarzyna Chociej. W uroczystości udział wzięli: pełniący funkcję Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk, pracownice Urzędu Miejskiego – Kierownik Referatu Oświaty Anna Sidor-Żemajduk, Urszula Marchiel, Dorota Biziuk.
Jednorazowe stypendia naukowe otrzymało 279 uczniów ze szkół w gminie Sokółka. W tym zaszczytnym gronie było 31 uczniów z naszej szkoły. Pamiątkowe dyplomy uczniom wręczył pan burmistrz Adam Kowalczuk, w obecności dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców. Wszystkim zdolnym i pracowitym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów naukowych.
Podczas uroczystości Burmistrz złożył podziękowania Pani Annie Andrzejewskiej, która w lutym 2024 r. zakończyła pełnienie funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce i wraz z końcem roku szkolnego odchodzi na emeryturę.
Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego i taniec dziewcząt z grupy tanecznej „Rytm”.