ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 09 października 2013

Strona główna

Na zaproszenie Muzeum Ziemi Sokólskiej członkowie KMH aktywnie włączyli się do realizacji projektu edukacyjnego „Ginące zawody na Podlasiu”. W roku szkolnym 2009/2010 planowane są imprezy związane z obchodami  600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Na chwilę obecną przewidywane jest przeprowadzenie konkursu historycznego na temat „Wielka wojna z Zakonem Krzyżackim” oraz przedstawienie teatralne „Jak to z Grunwaldem było ?”.

W roku 2010 przypada również 70-rocznica Zbrodni Katyńskiej. W związku z tym KMH wraz z Samorządem Uczniowskim z gimnazjum postanowił  uczcić pamięć zamordowanego w 1940 roku porucznika Romana Pawłowskiego, przedwojennego nauczyciela sokólskiego.

Uczestnictwo w projekcie „ Seniorzy UTW w integracji społeczności lokalnych”  - zobacz

Realizacja projektu "Ginące zawody na Podlasiu" - zobacz

Tam byliśmy (wycieczki 2009/2010) - zobacz