ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2013

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna dłoń” powołane zostało  w październiku 2009 roku przez grupę uczniów Gimnazjum nr 2 w Sokółce pod przewodnictwem ówczesnego opiekuna SKW mgr Adama Gila. Dyrekcja ZSO zatwierdziła regulamin oraz tryb przyjmowania nowych wolontariuszy.

Do głównych zadań Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna dłoń” należą: samopomoc uczniowska w nauce; uczestnictwo w akcjach charytatywnych na terenie szkoły oraz miasta Sokółki; pomoc osobom starszym i chorym; organizacja imprez, zbiórek i akcji wynikających z regulaminu Koła.

Wszystkich chętnych do członkowstwa w Kole serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt z Opiekunem bądź członkami Zarządu w celu otrzymania deklaracji członkowskiej.

Zarząd SKW:

-  przewodniczący