ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 09 października 2013

Strona główna

W Zespole Szkół Ogólnokształcących pracuje trzech nauczycieli wychowania fizycznego:

- Elżbieta Król,

- Andrzej Ignatowicz,

- Radosław Kacunel.

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii

Koło szachowe

Plan zajęć

© ZSO w Sokółce 2008

Indywidualne biegi przełajowe - eliminacje powiatowe - 2 października 2013 r.

2 października w Szudziałowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Bardzo dobrze wypadli uczniowie naszej szkoły: Diana Grynczel, Paweł Gawrysiak i Łukasz Pietrasz awansując do dalszego etapu (Mistrzostwa Grupy Północnej).

Finał wojewódzki  IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - 30 września 2013 r.

Finał wojewódzki IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska rozegrany został 30.09.2013r w Białymstoku, przy Zespole Szkół Mechanicznych.

W turnieju udział brały drużyny wyłonione w eliminacjach:

- dziewczęta (rocznik 2002-2003) - 4 drużyny

- dziewczęta (rocznik 2000-2001) - 4 drużyny

- chłopcy (rocznik 2002-2003) - 8 drużyn

- chłopcy (rocznik 2000-2001) - 8 drużyn

Rozgrywki rozpoczęły się uroczystą inauguracją z prezentacją wszystkich drużyn.

Kategoria chłopców młodszych, w której startowała reprezentacja naszej szkoły, składała się z 8 drużyn. Utworzone zostały 2 grupy po 4 drużyny. W naszej grupie znalazły się drużyny z: Łomży, Ciechanowca, Jabłoni Kościelnej i Sokółki.

Po bardzo zaciętych meczach i wielu bramkach nasi uczniowie zajęli ostatecznie bardzo dobre V miejsce w finale wojewódzkim.

Eliminacje powiatowe do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w Piłce Nożnej - 26 września 2013 r.

26 września reprezentacja naszej szkoły:

Sebasian Krempa

Kamil Maksimczyk

Hubert Hołubowicz

Daniel Maksimczyk

Sebastian Buczyński

Bartosz Mróz

Damian Galewski

Mateusz Taudul

Krystian Laszuk

Jakub Rećko

brała udział w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w Piłce Nożnej. Turniej odbył się na boiskach OSiR w Sokółce. Po bardzo zaciętych meczach nasza drużyna zajęła II miejsce - uzyskując awans do kolejnego etapu – finału Mistrzostw Powiatu.

Eliminacje wojewódzkie  IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - 23 września 2013 r.

Eliminacje wojewódzkie IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 2002 i młodsi zostały rozegrane na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce. Rywalizowały 4 drużyny: z Białegostoku, Krynek, Kalinówki Kościelnej i Sokółki. Nasi uczniowie wygrali wszystkie mecze i zajmując I miejsce awansowali do Finału Wojewódzkiego.

Piłka siatkowa -Orlik volleymania dziewcząt - 17 września 2013 r.

Na 17 września zaplanowano turniej eliminacyjny Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt z rocznika 2000 i młodsze. Niestety ulewne opady deszczu zmusiły organizatorów do przeniesienia zawodów z boiska Orlik na halę sportową Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce. Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów z Sokółki, Kleosina, Malawicz Dolnych, Suchowoli, Starej Kamionki.

Piłka siatkowa - Orlik volleymania chłopców - 16 września 2013r.

W dniu 16 września na boisku Orlik przy naszej szkole odbył się turniej eliminacyjny Orlik Volleymania w kategorii chłopców z rocznika 2000 i młodsi. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych udało się rozegrać turniej. Do zawodów przystąpiło 11 zespołów z Sokółki, Białegostoku oraz Kleosina.

Eliminacje powiatowe IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - 12 września 2013 r.

12 września na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce odbyły się eliminacje powiatowe IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch grupach: z rocznika 2000 i młodszych oraz z 2002 i młodszych. W sumie dziesięć drużyn: z Sokółki i z Kuźnicy. Zwycięzcy z obu grup uzyskali awans do eliminacji wojewódzkich. Wszystkie mecze miały bardzo wysoki poziom i trzymały w napięciu do ostatniego gwiazdka, nie brakowało ładnych akcji i bramek. Młodzi piłkarze mogli liczyć na słodki poczęstunek w przerwach meczu. Dobrych humorów nie popsuł zawodnikom nawet deszcz, który co jakiś czas przechodził nad Sokółką.

W grupie z rocznika 2000 i młodszych III miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły:

Jakub Sawicki

Patryk Niedźwiecki

Filip Bakun

Piotr Witulski

Piotr Jacewicz

Sebastian Krempa

Kamil Maksimczyk

Marek Borkowski

Krystian Laszuk

Jakub Steckiewicz

W grupie 2002 i młodszych I miejsce (awansując do eliminacji wojewódzkich) zajęła reprezentacja naszej szkoły: