ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 03 listopada 2009

WYCIECZKI

Na początku działalności Klubu Miłośników Historii jego członkowie wraz z opiekunami uzgodnili, że oprócz spotkań w szkole będą starali się organizować wyjścia i wyjazdy mające na celu pogłębić ich wiedzę historyczną. Uczniowie bardzo entuzjastycznie podchodzą do tego, niekonwencjonalnego przecież w warunkach szkolnych sposobu nauczania. Bowiem każda taka wycieczka dostarcza im nowych doznań estetycznych i intelektualnych. Obcowanie z żywym śladem przeszłości działalności ludzkiej pobudza ich wyobraźnię oraz chęć do wnikliwego studiowania interesujących ich zagadnień.

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii