ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Dominika Krawel

Opiekun Samorządu SP nr 3: Małgorzata Chociej

UWAGA!

Zgodnie z regulaminem Szkolnych Dni Bez Pytania  przeprowadzono losowanie.

Dniem Bez Pytania

wylosowany został dzień

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii

Koło szachowe

Plan zajęć

© ZSO w Sokółce 2008

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego SP 3 - zobacz

Regulamin SU SP 3 - zobacz

Regulamin Szkolnych Dni Bez Pytania - zobacz

Regulamin Konkursu "Super klasa" - zobacz

Regulamin konkursu "Leśny Ekoludek" - zobacz

Regulamin Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową - zobacz

Pomoc w organizacji opłatka szkolnego - 22 grudnia 2010 r.

Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty - 15 grudnia 2010 r.

zobacz wyniki

Pomagamy zwierzętom w schronisku -zbiórka  pieniędzy na schronisko 29 i 30 listopada 2010 r.

29 i 30 listopada 2010 roku w naszej szkole przeprowadzona została akcja pod hasłem „Pomóżmy zwierzętom!”. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy na zakup karmy dla psów z sokólskiego schroniska, które prowadzi pan Zdzisław Piekarski. Uczniowie z samorządu uczniowskiego SP przeprowadzili akcję informacyjną o zbiórce w klasach a także plakaty. Okazało się, że mimo wielu przedświątecznych akcji przeprowadzanych w tym czasie w szkole, nie zabrakło tez do dobrych serduszek ofiarowujących pieniążki na pomoc  psom w schronisku. Dzięki życzliwości uczniów i nauczycieli zebraliśmy kilka opakowań suchej karmy oraz 70 zł,  za które kupiliśmy psom konserwy w puszkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż taka pomoc, to tylko kropla w morzu potrzeb. Takie akcje powinny odbywać się znacznie częściej, by uwrażliwić społeczność uczniowską, iż  zwierzęta naprawdę potrzebują naszej pomocy. One są od nas uzależnione. Nauczmy się traktować je jak żywe istoty, które za okazaną miłość odpłacą nam tym samym. Nie traktujmy ich jak zabawki, które gdy się znudzą -  wyrzucimy!!!

Konkurs techniczny "Lesny Ekoludek" rozstrzygnięty - 24 listopada 2010 r.

zobacz wyniki

Sprzątanie świata - 20 września 2010 r.

20 września 2010r. z inicjatywy samorządu uczniowskiego SP,  nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady”. Za sprawny przebieg akcji odpowiadała p. Małgorzata Chociej wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Radosławem Kacunelem. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Wyposażeni w rękawiczki i worki wyruszyli do walki z odpadami. Klasa IVA  zebrała śmieci wokół naszej szkoły i boisk. Natomiast teren wokół sokólskiego zalewu i park obok Zespołu Szkół Zawodowych odzyskał swą atrakcyjność dzięki klasie V A Terenem wokół Urzędu Pracy, a następnie parkiem  na Osiedlu Zielonym zajęła się klasa V B. Duża ilość zapełnionych worków świadczy o tym, iż akcja ta była bardzo potrzebna. Uświadomiliśmy sobie, iż troska o nasze środowisko jest naszym obowiązkiem. Powinniśmy na co dzień dbać o nasze otoczenie i segregować odpady.

Dyskoteka - 27 października 2010 r.

Przygotowanie gazetek okolicznościowych

Halloween dla najmłodszych - 31 października 2010 r.

Przygotowania do Dnia Nauczyciela we współpracy z Samorządem Gimnazjum.