ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 14 stycznia 2010

Koło miłośników zdrowego stylu życia

Koło Miłośników Zdrowego Stylu Życia to zajęcia dla uczniów klas piątych Szkoły Podstawowej. Uczestnicy to 15 osób z klasy Va i Vb. Dzieci pod opieką pani Joanny Chłus i Jolanty Steckiewicz uczą się zasad zdrowego stylu życia .Oprócz zajęć teoretycznych z zakresu zdrowego żywienia, obliczania własnego BMI i sprawdzania wartości produktów spożywczych według GDA organizowane są też zajęcia praktyczne. Uczymy się wykonywania prostych, zdrowych i niedrogich potraw łatwych do samodzielnego wykonania w domu, dekoracji stołu na różne uroczystości przy użyciu ciekawych i nietypowych materiałów. Poznajemy  formy spędzania czasu wolnego: pływanie na basenie, ćwiczenia ,wyjście do kina. Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczą w pracy, interesują się możliwościami dalszego rozwijania swoich zainteresowań kulinarnych, pływackich, informatycznych, dekoratorskich i plastycznych. Zajęcia w ramach projektu będą trwały do końca grudnia 2009r

Klub europejski

Koło miłośników historii