ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Koło szachowe

Plan zajęć

© ZSO w Sokółce 2008

07.06.2013r. - na lekcji przyrody - obserwujemy organizmy żyjące w jeziorze i nad jego brzegiem.

Odkrywamy bogactwo organizmów na łące

17.05.2013r. - na lekcji przyrody - nasz kolega Adam Trochim zaprezentował, w jaki sposób można "wyhodować" kryształy. Przez kilka dni sprawdzaliśmy zmiany w przeprowadzonym doświadczeniu. Teraz oglądamy efekt - piękne kryształy.

Rozpoznajemy mieszkańców wód - 17 kwietnia 2013 r.

17.04.2013. Do naszej szkoły przyjechał JEŻOWÓZ. Uczniowie kl. IV a i VI a stali się drużyną odkrywców i wzięli udział w warsztatach przyrodniczych: Rozpoznajemy mieszkańców wód. Zajęcia terenowe odbyły się nad sokólskim zalewem.

Przygotowaliśmy świąteczną gazetkę

Mikołajki - 6 grudnia 2012 r.

Andrzejki - 30 listopada 2012 r.

Udział w Powiatowych Zawodach w Pływaniu - 9 listopada 2012 r.

Naszą klasę reprezentowali: Gabriela Poczobutt Odlanicka, Gabriela Rabiczko.  Gratulujemy udziału w zawodach i godnego reprezentowania naszej szkoły. Zawodnicy pływali na 50 m. stylem klasycznym i grzbietowym. Gabrysia Poczobutt Odlanicka wywalczyła czwarte miejsce.

19.10.2012 r. - na lekcji przyrody. Uczymy się określać kierunki za pomocą kompasu, Słońca i cienia oraz wyznaczać kierunek północny za pomocą gnomonu.

17.10.2012 r. - na lekcji przyrody. Przedstawiamy swoich czworonożnych przyjaciół. Wzbudziły one wielkie zainteresowanie wśród uczniów nie tylko w klasie, ale także i w szkole.

26.09.2012r. - na lekcji przyrody: Obserwujemy przyrodę ożywioną koło naszej szkoły. Swoje spostrzeżenia dokumentujemy robiąc notatki i rysunki.