ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2011

Strona główna

W Zespole Szkół Ogólnokształcących pracuje pięciu nauczycieli wychowania fizycznego:

- Elżbieta Król,

- Andrzej Wysocki,

- Andrzej Ignatowicz,

- Stanisław Mitrosz,

- Radosław Kacunel.

W roku 2010-2011 w naszej szkole zostały wprowadzone zajęcia do wyboru dla młodzieży. Dzieci miały możliwość wybrania ulubionej gry sportowej, w której będą mogły doskonalić swoje umiejętności i rozwijać zainteresowania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w ramach godzin wychowania fizycznego.

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii