ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 09 października 2013

Zabawa karnawałowa w Fikolandzie - 18 stycznia 2013 r.

W dniu 18 stycznia uczniowie młodszych klas pojechali na zabawę karnawałową do Centrum Zabaw Dziecięcych „Fikoland” w Białymstoku. Już w progu dzieci zostały przywitane przez Dzwoneczka i Kapitana Haka, którzy zaprosili na wspaniałą podróż do krainy zabawy, śmiechu i dobrego humoru. Chłopcy i dziewczynki w labiryncie tuneli, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami szukali ukrytego klucza oraz wykonywali różne zadania wymyślone przez swoich przewodników. Odbyły się też konkursy plastyczne z nagrodami oraz spotkanie z Bałwankiem, który nauczył wszystkich układu tanecznego. Najbardziej oczekiwanym gościem karnawałowej zabawy był oczywiście Święty Mikołaj, wywołany przez dzieci głośnym, czarodziejskim okrzykiem. Wręczenie symbolicznych paczuszek zakończyło wspaniały pobyt w „Fikolandzie”.

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii