ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 09 października 2013

Udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego - 20 lutego 2012 r.

W dniu 20 II w SP 1 odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Junior Champion”. Wzięło w nim udział 30 dzieci z klas trzecich szkół podstawowych miasta i gminy Sokółka.  Uczniowie wykazywali się znajomością słówek oraz zasad gramatycznych w czasie 45-minutowego testu. Przedstawiciele naszej szkoły wypadli bardzo dobrze:

Mateusz Zalewski  - III miejsce

Julka Budrewicz - wyróżnienie

Gabrysia Poczobutt Odlanicka - wyróżnienie

Gabrysia Rabiczko - wyróżnienie

Damian Galewski – udział

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii

Koło szachowe

Plan zajęć

© ZSO w Sokółce 2008

Wszyscy oprócz dyplomów otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez wydawnictwo językowe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Uczniów do konkursu przygotowali p. Katarzyna Chociej i p. Sławomir Rochalski.

Audycja muzyczna Filharmonii Podlaskiej -

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Opowieść mojej babci, mojego dziadka” - 15 lutego 2012 r.

15 Lutego  w ZSI został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Opowieść mojej babci, mojego dziadka”. Miło nam zakomunikować, że nasi uczniowie z klas początkowych odnieśli w nim znaczący sukces. W kategorii plastycznej Natalia Florianowicz zdobyła I miejsce, a Julia Sadowska III miejsce – obie z klasy Ia. Natomiast w części literackiej wyróżniły się dzieci z klasy IIIa: Adam Trochim zajął II miejsce, a Gabrysia Poczobutt Odlanicka i Gabrysia Rabiczko  III miejsca. Do konkursu przygotowywały uczniów panie Barbara Tolko, Dorota Kamińska i Jolanta Paruk. Nagrodą były dyplomy i książki, ale najważniejsze to pozytywne sprawdzenie swoich sił i możliwości.

Konkurs plastyczny o zasięgu wojewódzkim „Boże Narodzenie barwami malowane”

Finał konkursu odbył się w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niewodnicy Kościelnej na III Festiwalu Sztuki Bożonarodzeniowej. Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z kl. I- III wykonały prace plastyczne o bogatej tradycji  Świąt Bożego Narodzenia. Spośród 11 wysłanych prac 3 zostały nagrodzone w swoich kategoriach:

I miejsce – Julia Budrewicz, kl. III

III miejsce – Karolina Kurza, kl. I

III miejsce – Natalia Fiedorec, kl II

Składamy serdeczne podziękowanie rodzicom Karoliny Kurza za odebranie oraz przekazanie dyplomów i nagród zwycięzcom.