ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 03 listopada 2009

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2008/2009

Z radością informujemy, że uczennica klasy VI a Elżbieta Wołkowycka otrzymała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i zajęła II miejsce w województwie. Dnia 24.03.2009r. wraz z nauczycielem przygotowującym p. Dorotą Koprowską odebrała z rąk kuratora oświaty w Białymstoku zaświadczenie laureata.

Uczennica klasy III c gimnazjum Ewelina Wróblewska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Nauczyciel przygotowujący -  p. Jolanta Steckiewicz.

Koło Wolontariatu

Koło miłośników historii