Zawody Pływackie Szkół Podstawowych

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych – 30 maja 2014 r.

Dnia 30 maja 2014 r. na sokólskim basenie odbyły się Zawody Pływackie Szkół Podstawowych, zorganizowane przez Klub UKS Omega Sokółka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce. Do rywalizacji przystąpiło około 130 zawodników z roczników 2006 – 2001 ze szkół podstawowych miasta i gminy Sokółka. W zmaganiach brali też udział uczniowie naszej szkoły z następującymi wynikami:
Agnieszka Ancypo, kl. IVa – I miejsce stylem grzbietowym na dystansie 50 m, I miejsce crowlem na dystansie 50 m
Iga Kuklicz, kl. Ia – I miejsce stylem grzbietowym na dystansie 25 m, III miejsce stylem dowolnym na dystansie 25 m
Gabriela Kuklik, kl IIIa – III miejsce stylem dowolnym na dystansie 25 m
Julia Miejłuk, kl. IIa – III miejsce stylem grzbietowym na dystansie 25 m
Natalia Szumiło, kl Ia – III miejsce stylem dowolnym na dystansie 25 m
Iga Miron z kl. I Cezary Poczobutt Odlanicki z kl. IIa i Radosław Struczewski z kl. IIIa – otrzymali dyplomy za udział w zawodach.

pływanie