Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 – 24 czerwca 2022 r.

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Wzięli w niej udział uczniowie naszej placówki, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością p. Burmistrz Ewa Kulikowska. Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Anna Andrzejewska, podsumowując najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-VIII. Po raz kolejny przyznano prestiżową nagrodę szkolnego Oskara, który w tym roku powędrował do rąk uczennicy klasy 8a Zuzanna Kiszkiel. Wręczono też nagrody za pracę społeczną. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za wspieranie szkoły. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała pani Burmistrz. Gratulowała uczniom wyników w nauce, nauczycielom sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, wszystkim życzyła wesołych i bezpiecznych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców w swoim wystąpieniu przekazała podziękowania za całoroczną pracę, złożyła w imieniu wszystkich rodziców wyrazy wdzięczności nauczycielom za trud włożony w pracę z uczniami. Część oficjalną zakończył występ dziewczynek z klasy IIIa, które zaśpiewały piosenkę „Ostatni dzwonek”. Dalsza część zakończenia roku odbyła się w salach z wychowawcami.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Zakończenie roku szkolnego 2021/2022