Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 – 23 czerwca 2017 r.

W dniu 23 czerwca, uroczystością na pięknie udekorowanej sali, zakończyliśmy pracowity, pełen wrażeń i emocji rok szkolny 2016/2017. Na akademię przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Anna Andrzejewska, podsumowując najważniejsze wydarzenia, osiągnięcia oraz działania dydaktyczno-wychowawcze i kulturalne, podejmowane w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem przyznane uczniom klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum, nagrody za pracę społeczną oraz szkolne Oskary, które w tym roku powędrowały do Agnieszki Chłus i Julii Borowskiej. Miłym akcentem było wyróżnienie licznego grona szkolnych szachistów, zwłaszcza tych, którzy zdobyli najwyższe miejsca w zmaganiach o Puchar Dyrektora ZSO. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców, pani Izabela Parchanowicz, składając w imieniu wszystkich rodziców podziękowania nauczycielom za trud włożony w pracę z uczniami. Dalsza część zakończenia roku odbyła się w salach z wychowawcami.
Zakończenie roku to doskonała okazja, by podziękować tym, którzy ze szkołą współpracowali, byli naszymi sponsorami, pomagali finansowo, rzeczowo, pracą oraz różnymi działaniami. Bez tej życzliwej pomocy i wsparcia niemożliwe byłoby pełne realizowanie naszych celów. Dziękujemy!
Nasi sponsorzy:
Burmistrz Sokółki, Marcin Dylewski Biuro Serwis, Serce Polski Dom Rodzinny, Brico Marche, Kaweta, Metal Fach, Parafia NCiKCh, Banki: Spółdzielczy, BGŻ, PKO BP, PEKAO SA, Księgarnia „ A Kuku”, Sklep „Lewiatan” Osiedle Zielone, Apteka „Nowa Farmacja”, SOK, „Inspiracje” Izabela Parchanowicz.
Pomagały nam Rady Rodziców i indywidualnie rodzice:
Renata Sawicka, Katarzyna Aluszyk, Marta Reszuta, Małgorzata Piskurewicz, Ewa Trochim, Agnieszka Kozłowska, Joanna Normantowicz, Aneta Puciłowska.

List od Burmistrza Sokółki na zakończenie roku szkolnego

Nauczycielom, uczniom i rodzicom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenie we wrześniu!